10% zniżki na pierwsze zamówienie przy zapisie do naszego Girlslettera!

Wersje językowe
Wymiana/Zwrot

Wymiana

Istnieje możliwość wymiany zakupionych produktów na inne (np. gdy rozmiar jest nieodpowiedni). W tym celu prosimy o wysłanie wiadomości e-mail na adres: hello@lebaiser.pl

Wymiana możliwa jest w terminie 14 dni od daty otrzymania produktu, który ma być wymieniony. Produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania.

Więcej informacji na temat wymian znajdziesz w naszym Regulaminie.


Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres: hello@lebaiser.pl. Poinformujemy Cię o dalszych krokach. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt w odpowiednio zabezpieczonym oryginalnym i niezniszczonym opakowaniu wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy oraz dowodem zakupu.

Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Nie przyjmujemy nierejestrowanych przesyłek odsyłanych za pośrednictwem Poczty Polskiej.

Zwrot środków pieniężnych następuje nie później niż do 14 dni od dnia otrzymania zwracanego produktu. Więcej informacji na temat zwrotów znajdziesz w naszym Regulaminie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl